6U-Black |
Coach Rod Paul |
(10 – 1) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
31-Aug |
12:00 PM |
Lithonia Tigers |
Central Dekalb |
W 39 – 0 |
7-Sep |
10:00 AM |
East Point Bulldogs |
Tri-Cities HS |
W 36 – 0 |
14-Sep |
10:00 AM |
Redan Raiders-Blue |
Redan |
W 20 – 0 |
21-Sep |
10:00 AM |
Dekalb Yellow Jackets |
DYJ |
W 38 – 0 |
28-Sep |
12:00 PM |
Sandtown Vikings-Purple |
Central Dekalb |
W 26 – 0 |
5-Oct |
11:00 AM |
Union City Eagles-Silver |
Central Dekalb |
W 35 – 0 |
12-Oct |
|
BYE |
|
|
19-Oct |
11:00 AM |
Georgia Ducks |
Central Dekalb |
W 21 – 0 |
26-Oct |
10:00 AM |
Ellenwood Raiders |
Austin Middle |
W 26 – 6 |
PLAYOFFS |
2-Nov |
2:30 PM |
Georgia Ducks |
Redan |
W 34 – 0 |
9-Nov |
11:00 AM |
Redan Raiders-Blue |
Hapeville |
W 26 – 7 |
16-Nov |
9:00 AM |
Central Dekalb-Blue |
Woodward Academy |
L 0 – 6 |
|
|
|
|
|
6U – Blue |
Coach Wesley Cooper |
(8 – 3) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
31-Aug |
11:00 AM |
Georgia Supreme Gladiators |
Central Dekalb |
W 20 – 6 |
7-Sep |
9:00 AM |
Sandtown Vikings -Purple |
Westlake HS |
L 6 – 19 |
14-Sep |
12:00 PM |
Sandtown Vikings-Black |
Westlake HS |
W 29 – 12 |
21-Sep |
9:00 AM |
Union City Eagles-Silver |
Union City |
W 13 – 0 |
28-Sep |
11:00 AM |
Redan Raiders-Blue |
Central Dekalb |
L 6 – 12 |
5-Oct |
10:00 AM |
Ellenwood Raiders |
Central Dekalb |
L 20 – 21 OT |
12-Oct |
|
BYE |
|
|
19-Oct |
10:00 AM |
Union City Eagles-Blue |
Central Dekalb |
W 18 – 0 |
26-Oct |
10:00 AM |
Georgia Ducks |
Greenforest |
W 28 – 6 |
PLAYOFFS |
2-Nov |
11:30 AM |
Sandtown-Black |
Redan |
W 18 – 0 |
9-Nov |
10:00 AM |
Sandtown-Purple |
Hapeville |
W 6 – 0 |
16-Nov |
9:00 AM |
Central Dekalb-Black |
Woodward Academy |
W 6 – 0 |
|
|
|
|
|
6U-White |
Coach Joseph Ellinger |
(3 – 6) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
31-Aug |
10:00 AM |
Sandtown Vikings -Purple |
Central Dekalb |
L 0 – 1 (OT) |
7-Sep |
9:00 AM |
College Park Rams |
College Park |
W 26 – 0 |
14-Sep |
|
BYE |
|
|
21-Sep |
10:00 AM |
Hapeville Hornets |
Central Dekalb |
W 18 – 15 |
28-Sep |
10:00 AM |
Redan Raiders-Silver |
Central Dekalb |
L 0 – 7 |
5-Oct |
10:00 AM |
Sandtown Vikings -Purple |
Westlake HS |
L 0 – 19 |
12-Oct |
10:00 AM |
College Park Rams |
College Park |
W 14 – 7 |
24-Oct |
7:00 PM |
Redan Raiders-Silver |
Redan |
L 25-26 |
26-Oct |
10:00 AM |
Hapeville Hornets |
Hapeville |
|
PLAYOFFS |
2-Nov |
11:00 AM |
Hapeville Hornets |
College Park |
L 6 – 20 |
|
|
|
|
|
7U – Black |
Coach Dennard Bembry |
(5 – 6) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
10:00 AM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 19 – 6 |
31-Aug |
10:00 AM |
BYE |
|
|
7-Sep |
10:00 AM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
L 12 – 33 |
14-Sep |
10:00 AM |
Tucker Lions |
Tucker |
L 0 – 34 |
21-Sep |
10:00 AM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 31 – 0 |
28-Sep |
10:00 AM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
L 6 – 32 |
5-Oct |
10:00 AM |
North Henry Tigers |
North Henry |
W 32 – 26 |
12-Oct |
10:00 AM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
L 0 – 6 |
19-Oct |
10:00 AM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 39 – 7 |
26-Oct |
10:00 AM |
McDonough Cougars |
McDonough |
W 13 – 12 |
2-Nov |
10:00 AM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 6 – 36 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
2:00 PM |
Welcome All Panthers |
McDonough |
L 0 – 40 |
|
|
|
|
|
7U – Blue |
Coach Zee Wilder |
(8 – 3) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
10:00 AM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
W 26 – 0 |
31-Aug |
10:00 AM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
W 20 – 6 |
7-Sep |
10:00 AM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
W 26 – 0 |
14-Sep |
10:00 AM |
McDonough Cougars |
Central Dekalb |
W 6 – 0 |
21-Sep |
10:00 AM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 6 – 20 |
28-Sep |
10:00 AM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
W 32 – 6 |
5-Oct |
10:00 AM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 25 – 0 |
12-Oct |
10:00 AM |
BYE |
Central Dekalb |
|
19-Oct |
10:00 AM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
W 31 – 0 |
26-Oct |
10:00 AM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
W 13 – 6 |
2-Nov |
10:00 AM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
L 6 – 32 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
North Henry Tigers |
McDonough |
W 33 – 6 |
16-Nov |
10:00 AM |
Welcome All Panthers |
Fayette |
L 0 – 35 |
|
|
|
|
|
8U – Black |
Coach Mike Goodman |
(7 – 4) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
12:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 46 – 0 |
31-Aug |
12:00 PM |
BYE |
|
|
7-Sep |
12:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
W 46 – 0 |
14-Sep |
12:00 PM |
Tucker Lions |
Tucker |
L 12 – 20 |
21-Sep |
12:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 41 – 7 |
28-Sep |
12:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
W 48 – 0 |
5-Oct |
12:00 PM |
North Henry Tigers |
North Henry |
W 12 – 8 |
12-Oct |
12:00 PM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
L 8 – 38 |
19-Oct |
12:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 6 – 0 |
26-Oct |
12:00 PM |
McDonough Cougars |
McDonough |
W 32 – 0 |
2-Nov |
12:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 8 – 24 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
Tucker Lions |
McDonough |
L 12 – 16 |
|
|
|
|
|
8U – Blue |
Coach Gus Hodges |
(0 – 10) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
12:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
L 0 – 47 |
31-Aug |
12:00 PM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
L 0 – 40 |
7-Sep |
12:00 PM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
L 0 – 49 |
14-Sep |
12:00 PM |
McDonough Cougars |
Central Dekalb |
L 0 – 33 |
21-Sep |
12:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 0 – 33 |
28-Sep |
12:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
L 0 – 48 |
5-Oct |
12:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
L 6 – 13 OT |
12-Oct |
12:00 PM |
BYE |
Central Dekalb |
|
19-Oct |
12:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
L 0 – 26 |
26-Oct |
12:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
L 12 – 40 |
2-Nov |
12:00 PM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
L 0 – 36 |
|
|
|
|
|
9U – Black |
Coach Lee Thornton |
(10 – 3) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
2:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 34 – 0 |
31-Aug |
2:00 PM |
BYE |
|
|
7-Sep |
2:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
W 27 – 0 |
14-Sep |
2:00 PM |
Tucker Lions |
Tucker |
L 6 – 7 5OT |
21-Sep |
2:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 42 – 0 |
28-Sep |
2:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
W 26 – 0 |
5-Oct |
2:00 PM |
North Henry Tigers |
North Henry |
L 6 – 12 OT |
12-Oct |
2:00 PM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
W 32 – 6 |
19-Oct |
2:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 12 – 0 |
26-Oct |
2:00 PM |
McDonough Cougars |
McDonough |
W 14 – 0 |
2-Nov |
2:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
W 8 – 0 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
McDonough |
W 45 – 0 |
16-Nov |
2:00 PM |
North Henry Tigers |
Fayette |
W 6 – 0 OT |
23-Nov |
2:00 PM |
Tucker Lions |
Fayette |
L 0 – 13 |
|
|
|
|
|
9U – Blue |
Coach Reginald Lee |
(4 – 7) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
2:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
W 6 – 0 |
31-Aug |
2:00 PM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
L 0 – 13 |
7-Sep |
2:00 PM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
W 19 – 13 (OT) |
14-Sep |
2:00 PM |
McDonough Cougars |
Central Dekalb |
L 0 – 6 |
21-Sep |
2:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 0 – 6 |
28-Sep |
2:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
L 0 – 26 |
5-Oct |
2:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 35 – 0 |
12-Oct |
2:00 PM |
BYE |
Central Dekalb |
|
19-Oct |
2:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
W 32 – 0 |
26-Oct |
2:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
L 0 – 6 |
2-Nov |
2:00 PM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
L 6 – 25 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
12:00 PM |
North Henry Tigers |
McDonough |
L 0 – 22 |
|
|
|
|
|
9U-White |
Coach Johnny Baker |
(4 – 5) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
7-Sep |
10:00 AM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
W 6 – 0 |
14-Sep |
10:00 AM |
Dekalb Yellow Jackets |
Central Dekalb |
L 6 – 27 |
21-Sep |
1:45 PM |
Union City Eagles |
Union City |
L 0 – 21 |
28-Sep |
10:00 AM |
Georgia Ducks |
Central Dekalb |
W 26 – 20 |
5-Oct |
2:00 PM |
Dekalb Yellow Jackets |
DYJ |
L 0 – 26 |
12-Oct |
10:00 AM |
Gwinnett Chargers |
DYJ |
L 0 – 8 |
19-Oct |
1:00 PM |
College Park Rams |
College Park |
W 19 – 0 |
26-Oct |
10:00 AM |
Redan Raiders |
Central Dekalb |
W 14 – 7 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
1:00 PM |
Union City Eagles |
Langston Hughes HS |
L 0 – 26 |
|
|
|
|
|
10U – Black |
Coach Marlon Stabler |
(12 – 1) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
4:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 43 – 0 |
31-Aug |
4:00 PM |
BYE |
|
|
7-Sep |
4:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
L 0 – 6 |
14-Sep |
4:00 PM |
Tucker Lions |
Tucker |
W 6 – 0 OT |
21-Sep |
4:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 46 – 0 |
28-Sep |
4:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
W 12 – 0 |
5-Oct |
4:00 PM |
North Henry Tigers |
North Henry |
W 12 – 0 |
12-Oct |
4:00 PM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
W 32 – 0 |
19-Oct |
4:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 32 – 0 |
26-Oct |
4:00 PM |
McDonough Cougars |
McDonough |
W 6 – 0 |
2-Nov |
4:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
W 25 – 8 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
Locust Grove Falcons |
North Henry |
W 42 – 0 |
16-Nov |
4:00 PM |
North Henry Tigers |
Fayette |
W 13 – 0 |
23-Nov |
4:00 PM |
McDonough Cougars |
Fayette |
W 12 – 8 |
|
|
|
|
|
10U – Blue |
Coach Mekel Blackwell |
(7- 4) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
4:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
W 32 – 0 |
31-Aug |
4:00 PM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
L 0 – 30 |
7-Sep |
4:00 PM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
W 36 – 0 |
14-Sep |
4:00 PM |
McDonough Cougars |
Central Dekalb |
L 12 – 19 |
21-Sep |
4:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
W 13 – 0 |
28-Sep |
4:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
L 0 – 12 |
5-Oct |
4:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 42 – 0 |
12-Oct |
4:00 PM |
BYE |
Central Dekalb |
|
19-Oct |
4:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
W 45 – 9 |
26-Oct |
4:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
W 6 – 0 |
2-Nov |
4:00 PM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
W 22 – 0 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
10:00 AM |
North Henry Tigers |
North Henry |
L 6 – 12 OT |
|
|
|
|
|
10U-Gold |
Coach Martin Jackson |
(6 – 3) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
7-Sep |
3:30 PM |
Dekalb Yellow Jackets |
DYJ |
W 19 – 0 |
14-Sep |
11:30 AM |
East Point Bulldogs -Black |
Central Dekalb |
W 38 – 0 |
21-Sep |
3:30 PM |
Georgia Ducks |
Greenforest |
L 0 – 6 |
28-Sep |
11:30 AM |
Redan Raiders |
Central Dekalb |
L 0 – 13 |
5-Oct |
11:30 AM |
College Park Rams |
College Park |
W 21 – 6 |
12-Oct |
2:00 PM |
East Point Bulldogs-Red |
Tri-Cities HS |
W 30 – 0 |
19-Oct |
12:00 PM |
Lithonia Tigers |
Central Dekalb |
W 6 – 0 FF |
26-Oct |
11:30 AM |
Georgia Supreme Gladiators |
Central Dekalb |
W 19 – 6 |
PLAYOFFS |
2-Nov |
10:00 AM |
Georgia Ducks |
Hapeville |
L 6 – 12 OT |
|
|
|
|
|
11U – Black |
Coach Valister Wilson |
(13 – 0) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
6:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 30 – 0 |
31-Aug |
6:00 PM |
BYE |
|
|
7-Sep |
6:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
W 55 – 0 |
14-Sep |
6:00 PM |
Tucker Lions |
Tucker |
W 48 – 0 |
21-Sep |
6:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 30 – 7 |
28-Sep |
6:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
W 34 – 6 |
5-Oct |
6:00 PM |
North Henry Tigers |
North Henry |
W 26 – 6 |
12-Oct |
6:00 PM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
W 34 – 0 |
19-Oct |
6:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 37 – 0 |
26-Oct |
6:00 PM |
McDonough Cougars |
McDonough |
W 46 – 0 |
2-Nov |
6:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
W 34 – 0 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
McDonough Cougars |
North Henry |
FF 2 – 0 |
16-Nov |
6:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Fayette |
W 43 – 12 |
23-Nov |
6:00 PM |
North Henry Tigers |
Fayette |
W 14 – 6 |
|
|
|
|
|
11U – Blue |
Coach Marvin Crawley |
(8 – 4) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
6:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
W 31 – 0 |
31-Aug |
6:00 PM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
L 12 – 36 |
7-Sep |
6:00 PM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
W 21 – 13 |
14-Sep |
6:00 PM |
McDonough Cougars |
Central Dekalb |
W 28 – 6 |
21-Sep |
6:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 6 – 19 |
28-Sep |
6:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
L 6 – 34 |
5-Oct |
6:00 PM |
Rockdale Bulldogs |
Central Dekalb |
W 37 – 0 |
12-Oct |
6:00 PM |
BYE |
Central Dekalb |
|
19-Oct |
6:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
W 8 – 6 |
26-Oct |
6:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
W 42 – 0 |
2-Nov |
6:00 PM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
W 28 – 13 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
10:00 AM |
Sandtown Vikings |
North Henry |
W 19 – 6 |
16-Nov |
6:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Fayette |
L 12 – 43 |
|
|
|
|
|
11U-White |
Coach Calvin Hayden |
(1 – 7) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
7-Sep |
11:30 AM |
Redan Raiders |
Central Dekalb |
L 0 – 26 |
14-Sep |
11:30 AM |
Gwinnett Chargers |
DYJ |
L 0 – 19 |
21-Sep |
11:00 AM |
Hapeville Hornets |
Central Dekalb |
L 7 – 40 |
28-Sep |
1:00 PM |
Dekalb Yellow Jackets |
Central Dekalb |
W 7 – 0 FF |
5-Oct |
5:00 PM |
Georgia Ducks |
Greenforest |
L 7 – 24 |
12-Oct |
1:00 PM |
Union City Eagles |
Union City |
L 7 – 31 |
19-Oct |
3:30 PM |
College Parks Rams |
College Park |
L 0 – 26 |
26-Oct |
1:00 PM |
Georgia Supreme Gladiators |
Central Dekalb |
L 0 – 32 |
|
|
|
|
|
12U – Black |
Coach Troy Warren |
(4 – 6) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
31-Aug |
8:00 PM |
BYE |
|
|
7-Sep |
8:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Central Dekalb |
L 13 – 26 |
14-Sep |
8:00 PM |
Tucker Lions |
Tucker |
L 6 – 34 |
21-Sep |
8:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Central Dekalb |
W 25 – 18 |
28-Sep |
8:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
Central Dekalb |
L 0 – 19 |
5-Oct |
8:00 PM |
North Henry Tigers |
North Henry |
L 6 – 33 |
12-Oct |
8:00 PM |
Sandtown Vikings |
Central Dekalb |
W 26 – 6 |
19-Oct |
8:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Central Dekalb |
W 37 – 0 |
26-Oct |
8:00 PM |
BYE |
|
|
2-Nov |
8:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 6 – 31 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
Central Dekalb-Blue |
North Henry |
L 0 – 32 |
|
|
|
|
|
12U – Blue |
Coach Yaquis Shelley |
(7 – 3) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
24-Aug |
8:00 PM |
Locust Grove Falcons |
Locust Grove |
W 47 – 0 |
31-Aug |
8:00 PM |
North Henry Tigers |
Central Dekalb |
L 26 – 27 (OT) |
7-Sep |
8:00 PM |
Sandtown Vikings |
Sandtown |
W 41 – 6 |
14-Sep |
8:00 PM |
BYE |
|
|
21-Sep |
8:00 PM |
Welcome All Panthers |
Welcome All |
L 0 – 20 |
28-Sep |
8:00 PM |
Central Dekalb-Black |
Central Dekalb |
W 19 – 0 |
12-Oct |
8:00 PM |
BYE |
|
|
19-Oct |
8:00 PM |
Sandy Creek Patriots |
Sandy Creek |
W 27 – 0 |
26-Oct |
8:00 PM |
Fayette County Blue Devils |
Fayette |
W 21 – 6 |
2-Nov |
8:00 PM |
Tucker Lions |
Central Dekalb |
W 19 – 12 |
PLAYOFFS |
9-Nov |
4:00 PM |
Central Dekalb-Black |
North Henry |
W 32 – 0 |
16-Nov |
8:00 PM |
North Henry Tigers |
Fayette |
L 6 – 28 |
|
|
|
|
|
12U-Gold |
Coach Carl Bailey |
(4 – 5) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
7-Sep |
6:30 PM |
Dekalb Yellow Jackets |
DYJ |
L 0 – 19 |
14-Sep |
2:00 PM |
Redan Raiders |
Redan |
L 12 – 28 |
21-Sep |
12:30 PM |
Hapeville Hornets |
Central Dekalb |
L 0 – 33 |
28-Sep |
2:30 PM |
East Point Bulldogs |
Central Dekalb |
W 38 – 0 |
5-Oct |
12:00 PM |
Gwinnett Chargers -Gold |
Central Dekalb |
W 26 – 0 |
12-Oct |
2:00 PM |
Lithonia Tigers |
MLK HS |
W 26 – 6 |
19-Oct |
1:30 PM |
Gwinnett Chargers-Blue |
Central Dekalb |
L 0 – 46 |
26-Oct |
11:30 AM |
Georgia Supreme Gladiators |
Harriett Tubman |
W 47 – 12 |
PLAYOFFS |
2-Nov |
1:30 PM |
Union City Eagles |
College Park |
L 0- 49 |
|
|
|
|
|
14U |
Coach Jermaine Stephenson |
(9 – 2) |
DATE |
TIME |
OPPONENT |
LOCATION |
SCORE |
31-Aug |
6:00 PM |
North Dekalb Chargers |
Glenwood |
W 6 – 0 FF |
7-Sep |
3:00 PM |
Union City Eagles |
Central Dekalb |
W 20 – 8 |
14-Sep |
6:00 PM |
Ellenwood Raiders |
Hapeville |
W 30 – 0 |
21-Sep |
2:00 PM |
Atlanta Vikings |
Central Dekalb |
W 8 – 6 |
28-Sep |
4:00 PM |
Georgia Thoroughbreds |
Central Dekalb |
L 0 – 7 |
5-Oct |
12:00 PM |
Eastlake Eagles |
Glenwood |
W 39 – 0 |
12-Oct |
3:30 PM |
Lithonia Tigers |
MLK High |
W 28 – 6 |
19-Oct |
3:00 PM |
Atlanta Wildcats |
Central Dekalb |
W 6 – 0 FF |
26-Oct |
6:00 PM |
Glenwood Panthers |
Central Dekalb |
W 15 – 6 |
PLAYOFFS |
2-Nov |
1:30 PM |
Lithonia Tigers |
Tucker |
W 30 – 6 |
9-Nov |
5:00 PM |
Atlanta Vikings |
Central Dekalb |
L 0 – 19 |